Y

Takk for din interesse!


Du vil bli kontaktet av oss innen kort tid.

Hvordan fungerer det?

Les mer om tjenesten →

Abonnement tilpasset bedriften

Les om kunder med Schibsted Bedrift →

Skjermbilde 2019-10-03 kl. 21.09.43.png

Therese Jacobsen

Produktsjef

994 42 453
therese.jacobsen@schibsted.com

Forehead, Nose, Face, Cheek, Smile, Lip, Eyebrow, Eye, Eyelash, Jaw

Lise Angset Christophersen

Produkt- og markedssjef

941 40 096
adne.buajore.sveberg@schibsted.no

Screenshot 2019-06-19 at 12.40.png

Thomas Hovde

Salgssjef

974 71 875
thomas.hovde@schibsted.com

Vi hjelper deg med implementering av nyheter i din bedrift

Lars Christian Larssen

Forretningsutvikler/KAM

924 10 508
lars.christian.larssen@schibsted.com

Screenshot 2019-06-19 at 12.39 2.png
Facial expression, Hairstyle, Moustache, Forehead, Eyebrow, Chin, Face, Beard, Hair

Ådne Buajore Sveberg

Customer Success Manager

941 40 096
adne.buajore.sveberg@schibsted.no

Facial expression, Hairstyle, Moustache, Forehead, Eyebrow, Chin, Face, Beard, Hair

Line Berger Andersenrsen

Produkt- og markedssjef

941 40 096
adne.buajore.sveberg@schibsted.no

Smile, Blond, Forehead, Lip, Chin, Hairstyle, Eyebrow, Face, Hair

Thea Kristin Hansen

Markedsansvarlig

913 75 505
thea.kristin.hansen@schibsted.no

Hair, Forehead, Nose, Cheek, Head, Smile, Lip, Chin, Outerwear, Eyebrow

Andrea Eikenes

Engasjementsansvarlig

954 43 808
andrea.eikenes@schibsted.com

Smile, Hand, Shoulder, Table, Sleeve, Iris, Gesture, Desk

Line Berger Andersen

Prosjektleder

917 05 901
line.berger.andersen@schibsted.no